Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierowiec napisał:
Skąd wiesz? Byłeś tam, widziałeś, uczestniczyłeś w kolizjii? Parydgmaty zmień bo się w nocy o własne sny rozbijesz. Jak się wyśpisz, to wpisz w wyszukiwarę "Przyczyna wypadku - zbyt wolna jazda" i się wtedy mądrzyj.
Mnie np.zainteresował ten Twój: "wpisz w wyszukiwarkę"itd. i wpisałem... Wiesz co o tym myślę na temat tych "wyników badań i zestresowanych kierowców"? Otóż powiem tak: jeżeli kierowca denerwuje się,że ktoś jedzie za wolno i stresuje się z tego powodu-to znaczy,że ten Zestresowany Kierowca powinien dziś zostać w domu i np.zaparzyć sobie herbatkę na uspokojenie i w ten sposób może "uratować" wiele istnień. Bo idąc tym tokiem myślenia: jeśli denerwuję się na zbyt wolno wlokącego się innego kierowcę,to zaraz będę denerwował się na: zamknięty przejazd kolejowy;na rowerzystę jadącego-bo przez niego musiałem przyhamować,aby przepuścić auto z naprzeciwka;na patyk leżący na jezdni;na skaczącą jezdnią żabę;na rozbite owady na szybie;na rolnika,który wznieca kurz na swoim polu przy drodze;na...;na....;na...,itd. A jeśli jesteś Wiecznie Spóźniony,to polecam starą rosyjską zasadę,która nawet w Polsce się sprawdza-a brzmi ona tak:"Rańsze Wstawaj!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy al. Warszawskiej w Lublinie dachował bus przewożący pasażerów. W busie jechało łącznie 21 osób" Na fotkach ten VOLKSWAGEN nie wygląda na takiego, który może przewozić 21 osób. Coś mi się zdaje, że firma przewozowa dostanie po kieszeni, że złamała przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym jest.Zobaczcie ile busów ma rejestracje z Londynu.Jakaś zaraza czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz, przez Warszawską do Nałęczowa? Gdzie on w końcu jechał? Nie z Puław przypadkiem? I co z kierowcą bo widze że przód jest w najgorszym stanie? I tak cud, że nikt nie zginął bo w busie pasażerowie przecież jeżdzą bez pasów. A jak ktos stał to w ogóle porazka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek jeden: zlikwidować drogi, wybudować tory i puścić pociągi. Taka instytucja jak bus nie powinna mieć racji bytu w naszym kraju, a jeżeli już to niech jeżdżą max do 10 km od centrum miasta a nie na dalekie trasy. Jeżeli chcą dalej jeździć niech kupią porządne autobusy a nie składaki i przeróbki "made in garaż pana Ździsia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Mnie np.zainteresował ten Twój: "wpisz w wyszukiwarkę"itd. i wpisałem... Wiesz co o tym myślę na temat tych "wyników badań i zestresowanych kierowców"? Otóż powiem tak: jeżeli kierowca denerwuje się,że ktoś jedzie za wolno i stresuje się z tego powodu-to znaczy,że ten Zestresowany Kierowca powinien dziś zostać w domu i np.zaparzyć sobie herbatkę na uspokojenie i w ten sposób może "uratować" wiele istnień. Bo idąc tym tokiem myślenia: jeśli denerwuję się na zbyt wolno wlokącego się innego kierowcę,to zaraz będę denerwował się na: zamknięty przejazd kolejowy;na rowerzystę jadącego-bo przez niego musiałem przyhamować,aby przepuścić auto z naprzeciwka;na patyk leżący na jezdni;na skaczącą jezdnią żabę;na rozbite owady na szybie;na rolnika,który wznieca kurz na swoim polu przy drodze;na...;na....;na...,itd. A jeśli jesteś Wiecznie Spóźniony,to polecam starą rosyjską zasadę,która nawet w Polsce się sprawdza-a brzmi ona tak:"Rańsze Wstawaj!"
Nie o sobie pisałem, a o wynikach badań i tezach z nich wynikających. Uwagi kieruj do autorów, a nie mnie uczestnika ruchu, który z przesłankami badań zgadza się w 101%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtas napisał:
Czy to była wina Busa? NIE!! Ale i tak co mniej inteligentni będą gadać że to busa wina bo zap..... Pokażcie mi kto z górki jadąc tam tendy z warszawy by uniknął na miejscu busa wypadku? Nikt, a czepianie się nic nie pomoże.Niech pierwszy komętarzz napisze ten kto nigdy nie złamał przepisów ruchu a zobaczycie ze nikt się nie znajdzie. Poza tym za kilka godzin okaze się że bus jechał 55 na godzinę było ślisko i tyle. A do tego czasu wszyscy bądą gadali że jechał ze 120 itp. Polak potrafi gadac nie znając faktów
Busy to jeżdżące trumny. Przeładowane do granic możliwości samochody tak właśnie kończą. Pewnie za kilka kilometrów byłoby w nim mniej ludzi, ale cóż począć - koleś miał pecha. A teraz po policjach i sądach trzeba będzie dymać. Dobrze, że nikt nie zginął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zachodzie każdy samochód przewożący powyżej 9 osób nie może mieć więcej jak 59KW czyli więcej jak 110KM tylko w Polsce dają zezwolenia samobujcom na przewóz osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zasrańcy z PO dopieprzą podatek na ryżą politykę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
na zachodzie każdy samochód przewożący powyżej 9 osób nie może mieć więcej jak 59KW czyli więcej jak 110KM tylko w Polsce dają zezwolenia samobujcom na przewóz osób
Skąd ludzie takie bzdury biorą? Poza tym... 110KM to jakieś 80kW... a nie 59"KW". Co do wypadku- widziałem ostatni etap sprzątania po nim. Wyglądało na to, że zanim się przewrócił, bus oberwał jeszcze od tyłu... czyli bus hamował i próbował jeszcze ratować sytuację, odstępu należytego nie zachował zaś ktoś jadący za nim i to on, do spółki z kierowcą Renault, jest w tym wypadku współwinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
zaraz zasrańcy z PO dopieprzą podatek na ryżą politykę
Obserwatorze! Warto pomyśleć o zgłoszeniu się na obserwcję w Abramowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Przykre. Wypadek. Czyjaś tragedia. A jak zwykle znajdzie się jakiś szczylowaty prostak co zamiast mądrze coś skomentować onanizuje się ubliżając innym.
genialny tekst - cała prawda o trollach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
na zachodzie każdy samochód przewożący powyżej 9 osób nie może mieć więcej jak 59KW czyli więcej jak 110KM tylko w Polsce dają zezwolenia samobujcom na przewóz osób
A widziałeś matole 80 konny 40 osobowy autobus z zachodniej europy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W informacji o kolizji jest jakieś przekłamanie. Jesli bus jechał z Nałęczowa to zapewne do dworca na Ruskiej./ bus rejsowy/ Miał więc zjazd bezkolizyjnie z al.Warszwskiej w al.Solidarności. Samochód osobowy wyjeżdżajacy z al.Solidarności musiał zrobić nawrót w lewo i zajechać busowi, mawracając w stronę z której przyjechał. Ale to mało prawdopodobne. To nie tylko ta jedna nieścisłość. Inne media podawały, że bus jechał do Warszawy. CZARNA MAGIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co maja busy opole lub.-lublin jak ten bus jechał z puław do lublina a ze firma z opola to na opolskich matoły dowiedzcie sie prawdy i piszcie na temat a nei jakies ja nie wiem znawcy po szkodzie jezeli baranie widzisz przepelnionego busa to dzwon an policje a nie odwagi ci brak i na forum wielki znawca po szkodzie sie znalazl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie zajmą się busiarzami na serio.Dostawczak przerobiony na pojazd przewożacy osoby to trumna na kółkach.kierowcy to przewaznie wyrzuceni z innych firm transportowych za kradzierze, wóde albo za skargi pasażerów.Nie przestrzegaja przepisów ruchu drogowego,predkości,wyprzedzają na ciągłych,a także zatrzymują się wypuszczając pasażerów poza przystankami a stając w zatokach autobusowych nie patrza że za nimi jedzie autobus i stają niczym swięte krowy na samym środku zatoki,za nic mając że autobus nie zmieści się do zatoki.Chyba mają problem ze wrokiem.wydaje mi sie że oni w ogóle nie przechodza badań lekarskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek napisał:
co maja busy opole lub.-lublin jak ten bus jechał z puław do lublina a ze firma z opola to na opolskich matoły dowiedzcie sie prawdy i piszcie na temat a nei jakies ja nie wiem znawcy po szkodzie jezeli baranie widzisz przepelnionego busa to dzwon an policje a nie odwagi ci brak i na forum wielki znawca po szkodzie sie znalazl
Polska bieda i "jakoś to będzie" - szkoda paru zeta kiedy frajerstwo pcha się do pełnej puszki... Tylko co zrobić jeśli nie ma bus-alternatywy i kasy na taxi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miejsce to kompromitacja miasta Lublin - władz - radnych i kogo tam jeszcze - tam są ciągle wypadki (w sobotę tez był)- tam kierowca skręcający z Solidarności w lewo w Warszawską nie ma żadnych szans na to, aby bezpiecznie włączyć się do ruchu tym bardziej jak jakiś zniecierpliwiony kretyn za nim zatrąbi na niego - chyba jedynym wyjściem jest zrobienie tam zakazu skrętu w lewo w kierunku miasta - innym wyjściem mogłoby być zrobienie pierwszeństwa dla skręcających z Warszawskiej w Solidarności (jadących od Warszawy i odwrotnie) - przecież to jest główna arteria na Chełm o objazd centrum miasta - zupełnie nie rozumiem dlaczego już dawno tego nie zrobiono ? nie obrażajcie się na tym forum wzajemnie bo nikt z nas nie zna szczegółów wypadku - a każdego z nas mogło to spotkać, to nie wina kierowców !!! - tylko idiotycznego rozwiązania na tym skrzyżowaniu - niech w końcu ktoś w tym mieście siądzie i trochę pomyśli - dosyć już ofiar w tym miejscu !!! - pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie raz pisałem że powinien być zakaz skrętu w lewo. Zawsze można zawrócić na światłach przy Muzeum Wsi. To samo powinno dotyczyć Sławinkowskiej. CO ZA DUREŃ UTRZYMUJE TAKI STAN - TO PRZECIEŻ SPRAWCA TYCH WYPADKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten bus to z jakiej firmy był ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...